Feature-img

O naší firmě :


Česká společnost se specializací na velkoobjemovou vnitrostátní i mezinárodní kamionovou dopravu, zajišťování přepravy veškerých sypkých materiálů, zemních prací či demolic.

Zajišťování velkoobjemové vnitrostátní i mezinárodní kamionové dopravy, přeprava veškerých sypkých materiálů, zemní práce či demolice.


Oblast působení :


Hlavním regionem působení naší firmy je město Mladá Boleslav a široké okolí, především Praha, Liberec či Hradec Králové.
V případě zájmu zajišťujeme služby i po celé České republice.

Historie firmy


Společnost VŠ Trans Group s.r.o. byla založena v roce 2011 za účelem poskytování služeb v oblasti přepravy veškerých sypkých materiálů a zemních prací v okolí města Mladá Boleslav. Postupem času se hlavní region působení firmy posunul i za hranice středočeského kraje do okolí Liberce, Hradce Králové a především Prahy.

V roce 2016 se společnost rozrostla o první jumbo soupravu, díky které se zařadila na vnitrostátní trh velkoobjemové kamionové dopravy.

V současné době je společnost VŠ Trans Group s.r.o. neustále se rozrůstající firmou, která se specializuje mimo jiné i na mezinárodní kamionovou dopravu.


Filozofie:

Filozofií společnosti je se i nadále rozšiřovat, navazovat novou spolupráci a především zkvalitňovat veškeré poskytované služby.